; Metody płatności - Moje płatności

Metody płatności

 • Płacę kartą

W mojeplatnosci.pl umożliwiamy płatność kartami kredytowymi, debetowymi i pre-paid zarówno w systemie Mastercard ® jak i VISA. Aby sfinalizować płatność po wybraniu właściwego systemu zostaniesz poproszony o wprowadzenie danych posiadacza oraz danych z karty. Przed dokonaniem płatności upewnij się, że karta obsługuje transakcje zdalne.

 • E-przelew

Mojeplatnosci.pl udostępnia płatność poprzez e-przelew. Aby dokonać płatności tą metodą wybierz ikonę banku, z którego wysłana zostanie płatność. Po chwili zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego swojego banku, Dane do przelewu, takie jak numer konta odbiorcy oraz kwota transakcji zostaną wypełnione automatycznie.

Jeśli na naszej stronie brakuje logotypu Twojego banku wybierz opcję płacę kartą. Pamiętaj, nie wszystkie banki księgują transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tabelę z dostępnością płatności prezentujemy poniżej.

 • Dostępność banków

  Nazwa Banku/Usługi Dni powszednie Sobota Niedziela
  Bank PEKAO S.A. (Pekao24przelew) 00:00-24:00 tak TAK
  Bank Ochrony Środowiska S.A. (Płać z BOS) 05:00-23:00 NIE NIE
  Deutsche Bank PBC S.A (DB Transfer) 08:00-19:00 NIE NIE
  Bank PEKAO S.A. (PeoPay) 00:00-24:00 TAK TAK
 • Płatność mobilna

Mojeplatnosci.pl działa również jako aplikacja na telefony komórkowe. Aby zainicjować płatność telefonem należy do numeru telefonu komórkowego podpiąć dowolną kartę płatniczą obsługującą transakcje zdalne (tzw. MOTO). Po potwierdzeniu transakcji kodem CVC2, CVV lub mPIN-em, pieniądze z karty lądują na wskazanym koncie wystawcy rachunku.

Rejestrując się po raz pierwszy, zakładasz konto w MasterPass, podajesz numer telefonu, adres e-mail, numer i datę ważności karty płatniczej. Uzupełnienie tych rubryk kończy proces rejestracji i od razu można zacząć przeprowadzać transakcje najszybciej jak tylko się da.

Szczegóły rejestracji karty w MasterPass dostępne są tutaj